Meniu Uždaryti

Privatumo Politika

Bendrosios nuostatos

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis mes laikomės Bendrojo asmens duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR), Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo, taip pat kituose teisės aktuose nustatytų asmens duomenų tvarkymo reikalavimų. Ši privatumo politika (toliau – Privatumo politika) nustato privatumo sąlygas Jums naudojantis interneto svetaine https://lietuviskirubai.lt (toliau – svetainė), lankantis mūsų socialinių tinklų paskyrose, susisiekiant su mumis el. paštu ar telefonu.

Kokią informaciją mes renkame?

Komentarai, kontaktų formos

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją:
• Informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus interneto svetainėje https://lietuviskirubai.lt bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių);
• informaciją, kurią Jūs suteikiate mums tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius;
• bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums rašydami komentarus ir siųsdami žinutes kontaktų formose.

Asmens duomenys

Pagrindinės asmens duomenų, kuriuos renka svetainė, įskaitant, bet neapsiribojant, yra:
Asmens tapatybės duomenys – pavyzdžiui, vardas, pavardė ir gimimo data.
Kontaktiniai duomenys – pavyzdžiui, adresas, telefono numeris, el. pašto adresas.
Duomenys apie ryšius su juridiniais asmenimis – pavyzdžiui, asmens, atstovaujančio klientą (juridinį asmenį) kontaktiniai duomenys.

Slapukai (ang. cookies)

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę.

Statistika

Mes naudojame Google Analytics šios interneto svetainės analizei. Google Analytics generuoja statistinę ir kitą informaciją apie naudojimąsi svetaine panaudodama slapukus, kurie laikomi vartotojų kompiuteriuose. Generuojama su mūsų interneto svetaine susijusi informacija yra naudojama kurti ataskaitas apie naudojimąsi šia interneto svetaine.

Šią informaciją laikys Google. Google privatumo politika prieinama čia: http://www.google.com/privacypolicy.html

Slapukai naudojami tam, kad užtikrintume Svetainės funkcionalumą, kad galėtume Svetainę tobulinti ir vystyti taip, kad ji dar geriau atitiktų Jūsų poreikius ir t.t.

Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami tikslams, nurodytiems šioje privatumo politikoje arba aktualiose šios interneto svetainės dalyse. Mes galime naudoti jūsų asmeninę informaciją šiems tikslams:
• Interneto svetainei administruoti;
• Jūsų naršymo patirčiai gerinti, pritaikydami šią interneto svetainę asmeniniams poreikiams;
• Turint Jūsų sutikimą siųsti Jums el. paštu mūsų naujienlaiškį, kuris, mūsų manymu, gali būti Jums įdomus (Jūs galite bet kada informuoti mus, jeigu nebenorite, kad naujienlaiškis būtų Jums siunčiamas);
• Trečiosioms šalims suteikti statistinę informaciją apie mūsų vartotojus, tačiau ši informacija nebus naudojama jokiam atskiram vartotojui identifikuoti; Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteiksime jūsų asmeninių duomenų jokioms trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais.

Trečiųjų šalių interneto svetainės

Norint įvykdyti visas mūsų paslaugas, susijusias su prekių pardavimu, pristatymu, mes naudojamės trečiųjų asmenų paslaugomis (siuntų paslaugos, paštomatų paslaugos, socialinių tinklų) paslaugomis. Informacija tretiesiems asmenims yra pateikiama tik ta, kuri yra būtina norint atlikti jų teikiamas paslaugas. Lietuviški Rūbai interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Politikos pakeitimai

Mes galime periodiškai keisti Privatumo politiką. Bet kuriuo atveju pakeitę Privatumo politiką mes Jums pranešime apie šiuos pakeitimus, pakeistą Privatumo politiką paskelbdami interneto svetainėje.