Meniu Uždaryti

Lietuviškos kuprinės prie bet kurios aprangos TOP5

lietuviškos kuprinės

Nepriekaištingas įvaizdis visada prasideda nuo aksesuarų. Seniai svajojate pagyvinti savo aprangą? Lietuviškos kuprinės LaRi, tinkančios prie bet kurios aprangos, kurios lengvai įneš stilių ir spalvų žaismą. Būtent LaRi gamintojo lietuviškos kuprinės ir rankinės yra vienos iš patvariausių kuprinių, nes daug laiko investuojama į kokybiškų medžiagų paiešką, todėl jos ilgai išlaikys savo formą.

Top 1. Juodos kuprinės

Juodos kuprinės – tai visų laikų klasika, kuri niekada nenuvilia ir puikiai tiks prie bet kurios aprangos: džinsų, sportbačių, suknelės, striukės ir t. t. Garantuojame, kad šios kuprinės ilgai išlaikys savo formą bei išvaizdą.

TOP 2. Tviskantis aksomas

Lietuviškos kuprinės su prabangiu aksominiu audiniu tinka puoštis mėgstančioms merginoms ir moterims, kurios mėgsta derinti aprangą ir aksesuarus. Kuprinės viduje rasite skyrelį, kuriame tilps daugybė daiktų, o priekyje yra maža kišenėlė, kurioje laisvai telpa automobilio raktai, makiažo priemonės. Šias tviskančias kuprines galite derinti su puošniomis suknelėmis, kostiumėliais ir t. t. Svarbu nebijokite derinti aprangą su aksesuarais, nes tai dar labiau pagyviną stilių, bei suteikia jai individualumo.

Top 3. Pastelinės spalvos

Trečioji grupė kuprinių – tai subtilios ir elegantiškos šiltam sezonui tinkančios pastelinių spalvų lietuviškos kuprinės, skirtos moterims nemėgstančioms ryškių spalvų, bet ir taip pat tamsių. Išrinkę šitą modelį dovanojimui, tikrai nenusivilsite ir puikiai nustebinsite mielą draugę ar mamą.

Top 4. Nestandartinis modelis

Kuprinė su klostuotais pagražinimais yra skirtas mėgstančioms išskirtinumą, elegantiškumą ir nestandartinius daiktus. Šio modelio kuprinę dėvėkite prie tvarkingos kasdieninės aprangos.

Top 5. Margaspalvės kuprinės

Penktoji grupė, tai tikrai ne pati prasčiausia, o atvirkščiai pati įdomiausia. Kuprinėse dominuoja dvi arba trys pagrindinės spalvos, kurios priduoda originalumo ir išskirtinumo. Ar sunku derinti, kai turite margą kuprinę? Tikrai ne! Lengvai priderinsite šį modelį prie įvairiausių laisvalaikio rūbų.

Panašios lietuviškos kuprinės

Atrask Lietuvos kūrėjus vienoje vietoje!

www.lietuviskirubai.lt

Panašūs Įrašai