Meniu Uždaryti

Apie Mus

Aukštos kokybės lietuviški rūbai

Atrask Lietuvos Kūrėjus
vienoje vietoje!

— Mados Parduotuvė —

Lietuviška kokybė

Mes surandame kūrėjus net iš mažiausių Lietuvos kampelių ir jums suteikiame galimybę įsigyti originalius, stilingus bei kokybiškus lietuviškus rūbus ir aksesuarus tiesiai iš jų rankų. Pirmenybę teikiame kokybei, todėl šioje parduotuvėje įkeliami tik kokybiški, rankų darbo ir patogūs gaminiai.

Tikime, kad pas mus atrasite ir įsigysite išskirtinius lietuviškus rūbus ir aksesuarus ir tokiu būdu prisidėsite prie Lietuvos kūrėjų bendruomenės augimo ir klestėjimo. O profesionalūs ir atsidavę mūsų klientų aptarnavimo specialistai padės jums atrasti tinkančius rūbus, aksesuarus ir jų derinius.

Bendradarbiavimas

Gaminate patys arba žinote, kas kuria kokybiškus moteriškus, vyriškus rūbus ar aksesuarus? Maloniai kviečiame bendradarbiauti! Susisiekite su mumis el. paštu info@lietuviskirubai.lt ir mūsų komanda papasakos detaliau apie bendradarbiavimo galimybes ir atsakys į jūsų klausimus.

Mūsų specialistai ne tik patalpins jūsų kūrinius mūsų tinklalapyje, bet ir pasirūpins reklama įvairiose platformose. Kiekviena prekė (jūsų gaminys) bus susiejamas su jumis, todėl pirkėjai tiksliai žinos, kas yra jos gamintojas. Jokių pradinių bendradarbiavimo mokesčių, todėl nieko neprarandate.

PartneriO atsiliepimaS

Esu labai patenkinta, kad kartą susitiko Ramaus Triušio ir Lietuviški rūbai keliai, ir mes pradėjome bendradarbiauti. Darbai prasidėjo sklandžiai ir sparčiai, o pats bendravimas su Lietuviški rūbai įkūrėja visuomet malonus, sklandus ir labai operatyvus! Šis bendradarbiavimas tai puiki galimybė augti, skleisti žinią apie kuriamus Ramaus Triušio gaminius bei, taip pat, atrasti kitus Lietuvos kūrėjus, jų prekių ženklus ir produktus. Tai patikima ir visuomet siekianti geriausių rezultatų el. parduotuvė, tad rekomenduoju lietuviskirubai.lt kitiems kūrėjams bei naujiems klientams, ieškantiems kokybiškų ir išskirtinių gaminių.

PartneriO atsiliepimaS

Šiandien storiuose pasidalinau labai maloniu gestu iš įmonės, su kuria bendradabiaujame ir labai maloniai dirbame kartu. ⭐️ Vytautės iš @lietuviskirubai.lt nesu gyvenime mačius. 🤔 Susipažinome facebooke, kai ji man parašė ir pasiūlė dirbti kartu. 🥰 Tokio nerealaus ir kokybiško bendradarbiavimo net pati sau pavydžiu. Jie atsakingai žiūri į viską, visada pasiūlo atnaujinti, judėti į priekį, visada pakomentuoja ką negerai padarai, pataria ir visada atsako į visus užduodamus klausimus. Ir į klausimus visada atsako nuoširdžiai, neslėpdami informacijos.❣️ Aš manau dirbant ir ypač bendradarbiaujant tai esminiai dalykai, be kurių darbas negalėtų vykti sklandžiai.‼️ Darbe - aš manau tokie žmonės yra patys pačiausi. Mes juos turime saugoti, džiaugtis ir niekada nepaleisti, nes tikrai nėra lengva rasti žmones, kurie nuoširdžiai norės dirbti ir nebandys pasinaudoti tavimi👌