Meniu Uždaryti

Pirkimo Taisyklės

Bendrosios nuostatos

Pirkėjas, užsakydamas prekes, atitinkamuose Pardavėjo pateikiamuose informacijos laukuose turi nurodyti prekių užsakymo tinkamam įvykdymui būtinus Pirkėjo asmens duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą.
Patvirtindamas šias taisykles Pirkėjas sutinka, jog apsipirkimui https://lietuviskirubai.lt parduotuvėje būtini pateikti Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo el. parduotuvėje, Pardavėjo veiklos analizės ir tiesioginės rinkodaros tikslais.
Sutikdamas, kad Pirkėjo asmens duomenys būtų tvarkomi prekių ir paslaugų pardavimo Pardavėjo el. parduotuvėje tikslu, Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu ir telefono numeriu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.
Pardavėjas įsipareigoja neatskleisti Pirkėjo asmens duomenų tretiesiems asmenims.
Asmens duomenų apsauga

Šios prekių pirkimo – pardavimo taisyklės (toliau – Taisyklės) yra Šalims privalomas teisinis dokumentas, kuris nustato Pirkėjo ir Pardavėjo teises, pareigas ir atsakomybę Pirkėjui įsigyjant prekes https://lietuviskirubai.lt el. parduotuvėje.
Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus. Pirkėjas informuojamas https://lietuviskirubai.lt tinklalapyje. Pirkėjui apsiperkant el. parduotuvėje taikomos Taisyklės, galiojančios užsakymo pateikimo metu.
Pirkti el. parduotuvėje turi teisę veiksnūs fiziniai asmenys, t.y., asmenys sulaukę pilnametystės, kurių veiksnumas nėra apribotas teismo tvarka; nepilnamečiai nuo 14 iki 18 metų amžiaus, tik turėdami tėvų arba rūpintojų sutikimą, išskyrus tuos atvejus, kai jie savarankiškai disponuoja savo pajamomis; juridiniai asmenys; visų aukščiau nurodytų asmenų įgaliotieji atstovai.
Sutartis tarp Pirkėjo ir Pardavėjo laikoma sudaryta nuo to momento, kai Pirkėjas el. parduotuvėje https://lietuviskirubai.lt suformavęs prekių krepšelį, nurodęs pristatymo adresą, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Pardavėjo taisyklėmis, paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“.
Kiekviena sutartis, sudaryta tarp Pirkėjo ir Pardavėjo, yra saugoma https://lietuviskirubai.lt.

Prekių grąžinimo tvarka

Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo – pardavimo sutarties su el. parduotuve, pranešdamas Pardavėjui apie tai raštu (el. paštu, nurodant pageidaujamą grąžinti prekę ir jos užsakymo numerį) ne vėliau kaip per 14 (keturiolika) dienų nuo daikto pristatymo dienos, išskyrus atvejus ( daugkartinės veido kaukės nėra grąžinamos ) , kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus.
Grąžinti prekes Pirkėjas gali tik tuo atveju, jeigu prekė nebuvo dėvėta, avėta ar nešiota ir nebuvo sugadinta arba iš esmės nepasikeitė jos išvaizda. Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norit apžiūrėti gautą prekę, nevertinami kaip esminiai prekės išvaizdos pakeitimai.
Grąžinimo metu pirkėjui grąžinama prekių pirkimo suma. Prekių pristatymo išlaidos nėra grąžinimos, išskyrus tuos atvejus, kai Pardavėjo pristatyta prekė yra brokuota, netinkama dėvėti, avėti ar yra kitų gamyklinių pažeidimų.

Norėdami pakeisti arba grąžinti prekę, spauskite čia: grąžinimo forma ir užpildykite.

Pirkėjo teisės ir įsipareigojimai

Pirkėjas turi teisę pirkti prekes lietuviskirubai.lt šių Taisyklių ir kitose šios el. parduotuvės informacijos skiltyse nustatyta tvarka.
Pirkėjas įsipareigoja priimti užsakytas prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą.
Jeigu pasikeičia Pirkėjo registracijos formoje pateikti duomenys, Pirkėjas privalo nedelsdamas juos atnaujinti.
Pirkėjas, naudodamasis el. parduotuve, sutinka su šiomis pirkimo – pardavimo Taisyklėmis ir įsipareigoja jų laikytis bei nepažeisti LR teisės aktų.

Pardavėjo teisės ir įsipareigojimai

Pardavėjas įsipareigoja sudaryti visas sąlygas Pirkėjui tinkamai naudotis lietuviskirubai.lt el. parduotuvės teikiamomis paslaugomis.
Jei Pirkėjas bando pakenkti Pardavėjo lietuviskirubai.lt el. parduotuvės darbo stabilumui ir saugumui ar pažeidžia savo įsipareigojimus, Pardavėjas turi teisę nedelsiant ir be perspėjimo apriboti ar sustabdyti Pirkėjo galimybę naudotis el. parduotuve arba išskirtiniais atvejais panaikinti Pirkėjo registraciją.
Pardavėjas įsipareigoja gerbti Pirkėjo privatumo teisę į Pirkėjo priklausančią asmeninę informaciją, nurodytą el. parduotuvės registracijos formoje.
Pardavėjas įsipareigoja pristatyti Pirkėjo užsakytas prekes Pirkėjo nurodytu adresu.

Prekių užsakymas

Sutartis pradeda galioti nuo to momento, kai Pirkėjas paspaudžia mygtuką „Patvirtinti užsakymą“, o gavęs užsakymą Pardavėjas jį patvirtina – atsiunčia patvirtinimo laišką Pirkėjo nurodytu el. Paštu. Pirkėjas užsakymą apmokėti gali per 48 val., jei to nepadaro – Pardavėjas užsakymą anuliuoja.

Prekių pristatymas

Pristatymo kaina automatiškai paskaičiuojama vykdant užsakymą ir pritaikoma atsižvelgiant į užsakomų prekių svorį. Norėdami sužinoti tikslią užsakomų prekių pristatymo kainą, sudėkite norimas prekes į savo krepšelį, atsidarius krepšelio puslapiui apačioje dešiajame kampe rasite žodį „ Tęsti“. Suvedus savo pirkimo duomenis pasirinksite Jus dominanti siuntimo būdą.

Fiksuoti pristatymo įkainiai Lietuvoje:

Pristatymas į Lietuvos pašto skyrių. Visiems užsakymams taikomas 3,00 Eur mokestis.
Atsiėmimas Omniva paštomate. Visiems užsakymams taikomas 3,00 Eur mokestis.
Atsiėmimas LP Express savitarnos terminale. Visiems užsakymams taikomas 3,00 Eur mokestis.

Siuntos sekimas

Jei Jūsų užsakymas yra išsiųstas ir norite sužinoti, kur jis šiuo metu yra, siuntos kodo ieškokite savo el. pašto dėžutėje.Jeigu pasirinkote pristatymą Omniva paštomatu, tuomet siuntos būseną sekti galite puslapyje: www.omniva.lt, Lietuvos paštu – www.post.lt,  LPexpress – www.lpexpress.lt.