Meniu Uždaryti

Lietuviški džemperiai ir idėjos, kaip juos priderinti

lietuviski dzemperiai

Mėgstate patogumą ir norite pabrėžti savo individualumą? Skaitykite, kokie lietuviški džemperiai šiuo metu populiariausi mūsų e-parduotuvėje ir kaip juos galite priderinti prie kasdienės aprangos?

Populiariausi lietuviški džemperiai mūsų e-parduotuvėje

Visi mūsų lietuviški rūbai siūlomi yra atidžiai atrinkti, kad būtų ne tik gražūs, bet ir kokybiški. Stilingi džemperiai esantys mūsų e-parduotuvėje yra vienetiniai darbai tiesiai iš Lietuvos kūrėjų rankų. Kiekvienas piešinys yra kuriamas su didžiule kantrybe ir meile. Šiuo metu populiariausi:

Kaip derinti džemperius prie savo kasdieninės aprangos?

Juodos spalvos džemperiai

Niekada nenusivilsite pasirinkę juodą spalvą, nes itin lengvai galima priderinti prie kasdieninės aprangos. Devėkite juodos spalvos džemperius prie mėlynų džinsų, švarkelio, ilgesnių batų, sportinių kedų ar net ilgo palto.

Foto: Nuotrauka paimta iš interneto, Pinterest. Autorius nežinomas.
Foto: Nuotrauka paimta iš interneto, Pinterest. Autorius nežinomas.

Baltos spalvos džemperiai

Suteikite kasdieniniam stiliui vasariškumo… Balta spalva, tai vienas iš geriausių būdų. Galite užsidėti didelį, apsmukusį džemperį ir puikiai derinti prie sijono, laisvo stiliaus kedų, batelių, auksinių aksesuarų, ilgos rankinės. Šiuos džemperius galima dėvėti labai įvairiai, todėl nebijokite ekspermentuoti

Foto: Nuotrauka paimta iš interneto, Pinterest. Autorius nežinomas.

Lietuviški džemperiai – puiki dovana tiek moterims, tiek vyrams

Visi mūsų džemperiai atkeliauja jau iš karto supakuoti ir puikiai tinkantys dovanojimui. Lietuviški džemperiai su gyvūnų piešiniais yra pagaminti taip, kad tiktų abejoms lytims. Turime daugiau nei 30 skirtingų pasirinkimų, čia pateikiame keletą pavyzdžių, kokie džemperiai tiktų vyrams :

Panašūs Įrašai